Mechanika dla elektroniki

Zgodnie z oczekiwaniami Klientów korzystających z usług firm zajmujących się projektowaniem i produkcją szeroko rozumianej elektroniki rozszerzyliśmy naszą ofertę o detale i półprodukty mechaniczne. Zintegrowane układy elektroniczne uzupełniamy w blaszane ekrany oraz obudowy z tworzyw sztucznych, metalowych  i stopów ZnAl (cynku i aluminium). Wykwalifikowana kadra techniczna oraz nowoczesny park maszyn gwarantują profesjonalne i bardzo precyzyjne wykonywanie wyżej wymienionych elementów. Elementy te dodawane są do skomplikowanych zespołów elektronicznych tworząc wraz z nimi integralną całość.

Kompleksowość usług, jaką proponujemy, minimalizuje problemy jakościowe, gwarantuje szybsze terminy wykonania projektów oraz co bardzo ważne generuje korzystną cenę. Ważną zaletą dla Kontrahenta jest także fakt, że pełną odpowiedzialność za cały produkt bierze na siebie jeden dostawca. Wszystkie produkty wychodzące z naszej firmy objęte są roczną gwarancją.

Naszą ofertę kierujemy do firm, które chcą energię swojego działania skoncentrować na potrzebach własnych Klientów, a do wytworzenia produktów szukają kompetentnego,  stabilnego i wiarygodnego partnera.

  • Zapewniamy pomoc konstrukcyjno-technologiczną.
  • Wykonujemy przestrzenne  modele (3D) pojedynczych części i zespołów oraz opracowujemy dokumentację techniczną. 
  • Formy wtryskowe i oprzyrządowania specjalistyczne wykonujemy z dużą dokładnością na precyzyjnych obrabiarkach konwencjonalnych i sterowanych numerycznie.

Zapraszamy na naszą stronę internetową - Mechanika dla Elektroniki: www.telmormech.pl .