Usługi

Zapewniamy kompleksową obsługę od projektu do finalnego produktu. Pobierz broszurę informacyjną .

Montaż elektroniki

Nasza oferta to przede wszystkim profesjonalny montaż SMD z uzupełnieniem o montaż ręczny. Nasze usługi charakteryzują się wysoką jakością, a naszym kluczowym zadaniem jest dopasowanie się pod oczekiwania i wymogi Klienta. Gwarantujemy pełną poufność powierzonej dokumentacji oraz pomoc na każdym etapie współpracy.

Projektowanie elektroniki

Oferujemy:

  • projektowanie wyrobów: schematy elektryczne, rysunki montażowe, modele 3D, obrazy graficzne, płytki drukowane, układy elektroniczne
  • konsultacje oraz pomoc w zakresie rozwiązań technologicznych
  • na życzenie Klienta nanosimy poprawki i przygotowujemy projekty do produkcji

Dostawa komponentów

Naszym Klientom oferujemy zakup komponentów do realizowanych przez nas projektów.

Strategia działania zespołu realizującego zakupy wpisuje się w strategię Spółki zapewniając najwyższe standardy na każdym poziomie funkcjonowania. Rolą Działu Zakupów jest redukcja kosztów poprzez dostawy realizowane od najbardziej konkurencyjnych dostawców. Ścisła współpraca z takimi partnerami zapewnia najwyższą jakość oferowanych produktów i innowacyjne podejście w zakresie swojego działania.  

Mechanika dla elektroniki

Zgodnie z oczekiwaniami Klientów korzystających z usług firm zajmujących się projektowaniem i produkcją szeroko rozumianej elektroniki rozszerzyliśmy naszą ofertę o detale i półprodukty mechaniczne. Zintegrowane układy elektroniczne uzupełniamy w blaszane ekrany oraz obudowy z tworzyw sztucznych, metalowych  i stopów ZnAl (cynku i aluminium). Wykwalifikowana kadra techniczna oraz nowoczesny park maszyn gwarantują profesjonalne i bardzo precyzyjne wykonywanie wyżej wymienionych elementów. Elementy te dodawane są do skomplikowanych zespołów elektronicznych tworząc wraz z nimi integralną całość.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z nami z wszelkimi pytaniami.