Dlaczego Telmor

  • indywidualne podejście
  • profesjonalny montaż elektroniki
  • 60 lat doświadczeń
  • wsparcie techniczne
  • kompleksowa obsługa

To tylko kilka powodów, dla których warto z nami współpracować.

Telmor to jeden z najbardziej doświadczonych polskich producentów urządzeń elektronicznych.

Nasze rozwiązanie to więcej niż tylko oferta dotycząca montażu elektroniki, czy wykonywania detali mechanicznych. To system kompleksowej obsługi potrzeb Klienta pozwalający zrealizować całe produkty lub projekty w jednym miejscu. Oferta obejmuje również możliwość dostawy komponentów i materiałów.

Oferujemy Kontrahentom pomoc w zakresie wsparcia technicznego ze strony wysoko wykwalifikowanej kadry złożonej z: konstruktorów, informatyków i technologów. Jako firma staramy się być blisko naszych Odbiorców i pomagamy wskazywać kierunki rozwoju.

Współpracujemy z Klientami już od wstępnych etapów projektu. Realizujemy zamówienia o różnym stopniu skomplikowania. Tak szeroki zakres świadczonych usług pozwala nam na obsługę nawet najbardziej wymagających firm.

Pomagamy dzięki temu zaoszczędzić naszym Klientom czas i co najważniejsze znacząco zredukować koszty. Do pracy wykorzystujemy najnowsze technologie oraz budujemy naszą działalność na współpracy i przejrzystości.

Nasza firma mieści się w Gdańsku, co stanowi bardzo dobry punkt komunikacyjny zarówno dla odbiorców krajowych jak i zagranicznych.

Skontaktuj się z nami , aby dowiedzieć się więcej, w jakim stopniu możemy stać się pomocni właśnie dla Ciebie.